DJI MAVIC 2 ENTERPRISE

  • MAVIC 2 ENTERPRISE
  • MAVIC 2 ENTERPRISE
  • MAVIC 2 ENTERPRISE

Vai neesat sapņojis par kompaktu, praktisku un jaudīgu dronu, kas spēj atrisināt gandrīz visus uzdevumus, ko liek jūsu darba specifika?  Tagad šāds lidojošais aparāts gandrīz ir jūsu rokās. Tas ir Mavic 2 Enterprise. Ar tā palīdzību jūs varēsiet paplašināt savas uzņēmējdarbības iespējas, jo tas ne tikai spēj atrisināt daudzus noderīgus uzdevumus, bet arī gandrīz nekavējoties ir gatavs lidojumam savas misijas izpildei.

Šis lidojošais aparāts ir ļoti kompakts, taču savā mazajā korpusā varēja apvienot vismodernākās tehnoloģijas: dinamisko zoom- objektīvu, OcuSync 2.0 sistēmu, spēcīgu aizsardzību pret iekļūšanu programmās no ārpuses, kā arī DJI AirSense tehnoloģiju. Bet tas vēl nav viss. Lai strādātu sliktas redzamības apstākļos, drons bija aprīkots ar spēcīgu apgaismojumu, kas parādīs ceļu un novērsīs drona apmaldīšanos, skaļruni ērtākam darbam komandā un signāluguni, lai palielinātu drošību darba laikā pat tumšajā dienas laikā.

Bezpilota tehnoloģijas rūpnieciskām vajadzībām

Mavic 2 Enterprise ir viens no spēcīgākajiem bezpilota lidojošiem aparātiem industriālo dronu līnijā no DJI. Tas spēj risināt gandrīz visus uzdevumus un apmierināt visu uzņēmumu ekspluatācijas vajadzības, kuras aktīvi integrē bezpilota tehnoloģijas savos ražošanas procesos. Jaunais drons atšķiras ar paaugstinātu uzticamību, drošību, uzlabotu programmatūru.

Darbs pie zemām temperatūrām

Rūpniecisko uzdevumu risināšanā bieži vien nevar gaidīt labvēlīgākus laika apstākļus. Piemēram, bieži vien ir nepieciešams veikt objektu pārbaudes vai glābt cilvēkus un aprīkojumu zemās temperatūrās. Šādos gadījumos parastā baterija ievērojami samazina tā spējas un līdz ar to arī drona lidojuma laiku. Mavic 2 Enterprise šādi draudi nebiedē, jo tā inteliģentais uzlādes avots ir aprīkots ar sildīšanas funkciju.

Integrējiet bezpilota tehnoloģijas ražošanas procesā

Mavic 2 Enterprise iekārtas ļauj viegli izmantot lidošanas platformu dažādās cilvēka darbības jomās: risināt sabiedrības drošības problēmas (ugunsdzēšana, glābšana ārkārtas situācijās), pārbaudīt enerģijas objektus, transportu, komunikācijas un daudzus citus uzdevumus. Iekārtu moduļu raksturs un spēja pieslēgt papildus elementus dod iespēju izmantot dronu citās izmantošanas sfērās.

Vēl gudrāks un efektīvāks

Mavic 2 Enterprise ir kļuvis ne tikai spēcīgāks un ērtāks darbā, bet arī daudz efektīvāks un gudrāks, jo tajā ir izmantota uzlabota programmatūra, kas īpaši izstrādāta sarežģītu korporatīvo uzdevumu veikšanai. Tādas lietojumprogrammas kā DJI Pilot un DJI Flighthub palīdzēs operatoram un visiem komandas dalībniekiem veiksmīgi sasniegt savus mērķus ar minimālu laika un naudas patēriņu.

Mavic 2 Enterprise tehniskā specifikācija

Produktu grupas

PASŪTĪT / UZDOT JAUTĀJUMU