DJI PHANTOM 4 RTK

  • PHANTOM 4 RTK
  • PHANTOM 4 RTK

Revolucionārs sistēmas apvienojums, kas dod mums apbrīnojamu precizitāti mazā un ērtā lidojuma platformā.

Ar iebūvētu aplikāciju, kompaktu dizainu un ērtu iekārtas pārvietošanu pilotiem tagad ir risinājums jebkādai inspekcijai un mērniecībai. 

Savietojamība ar D-RTK 2 mobilo staciju, kuras dizains un kompaktums ļaus mums iegūt precīzus datus jebkurā mūsu atrašanās vietā.

Tiešsaistes kamera ir pilnībā pārveidota, lai izmantotu 1-inch 20MP CMOS sensoru. Speciāli izveidota lēca no astoņiem elementiem, kas sadalītas septiņās grupās. Bilde vairs nebūs izplūdusi pat pie ātras kustības vai kustīgiem objektiem. Vēl jaudīgāka video procesēšana, kas atbalsta H.264 4K Video uz 60 kadriem sekundē, vai H.265 4K video uz 30 kadriem sekundē abus uzņemot ar 100Mbps bitrate. Advancēti sensori un procesori ļauj jums uzņemt katru mazāko attēla detaļu un attēla datus.

5-virzienu sensori.

Lidojuma autonomija ir palielināta ar sensoriem, kas ir izvietoti arī ierīces aizmugurē, kā arī ar papildus infrasarkanie sensori ierīces sānos. Šis izkārtojums izveido kopā 5-virzienu sensorus, kas atpazīst objektus un izvairās no tiem četros virzienos, kas aizsargā jūsu Phantom 4 Pro no objektiem un ļauj filmētājam ar drošību uzņemt sarežģītas bildes.

Tālvadības pults ar iebūvētu ekrānu.

5.5 collu 1080p iebūvēts ekrāns, Phantom 4 Pro+ piedāvā 1000cd/m2 spilgtumu. Divreiz vairāk kā ierastie viedtālruņi. DJI GO aplikācija, kas jau ir iebūvēta ekrānā ļaus jums veikt visas ierastās funkcijas un arī apstrādāt safilmēto. Baterija spēs kalpot pat piecas stundas, kas padaro šo sistēmu par pilnībā sagatavotu, lai uzņemtu labākos kadrus. Iebūvētais un uzlabotais Lightbridge HD video pārraides modulis spēs nodrošināt vēl stabilāku lidojuma video signālu.

 

Lai uzzinātu cenas uz Phantom 4 RTK un informāciju par apmācībām, lūdzu, zvaniet 23 665 027 vai rakstiet uz e-pastu: viktors@geonovus.lv

Produktu grupas
Produktu tagi

PASŪTĪT / UZDOT JAUTĀJUMU