AGISOFT METASHAPE (PHOTOSCAN)

  • AGISOFT METASHAPE
  • AGISOFT METASHAPE
  • AGISOFT METASHAPE
  • AGISOFT METASHAPE

Agisoft MetaShape (PhotoScan) ir digitālo attēlu fotogrammetrijas apstrādes programmatūra, kas ļauj veidot Ortofoto kartes, 3D punktu mākoņus, digitālos reļjefa modeļus, (DTM), 3D  režģa modeļus. Agisoft MetaShape spēj apstrādāt tūkstošiem fotogrāfiju, taču visa apstrāde notiek lokāli, bez nepieciešamības pārsūtīt datus ārpus uzņēmuma, padarot to par ideālu risinājumu konfidenciālu datu apstrādei. Programmatūras pakai ir lineārs darba process,uz projektu pamata, kas ir intuitīvi saprotams un to var viegli apgūt arī nespeciālists, savukārt profesionālajiem fotogrammetristiem ir pilnīga kontrole pār rezultātu precizitāti, bet apstrādes beigās tiek ģenerēts detalizēts pārskats.

Foto reālistiski, ļoti detalizēti 3D modeļi, klasificēti blīvi mākoņi, ar precīzu izšķirtspēju DEM, kas ģenerēti ar Agisoft MetaShape , var tikt plaši izmantoti dažādās lietojumprogrammās, sākot no vizuālo efektu industrijas līdz inženierprojektiem.

MetaShape

 

Augstas precizitātes daudzstūru modeļi un DSM, kas rekonstruēti ar Agisoft MetaShape , nodrošina precīzu platību un tilpuma mērījumus. Multispektrālu attēlu apstrāde ar radiometrisko kalibrēšanas atbalstu ļauj precīzi aprēķināt NDVI indeksu, kas MetaShape programmatūru padara vērtīgu instrumentu lauksaimniecības projektiem.

MetaShape

Agisoft MetaShape tīkla apstrādes spēja ļauj efektīvi samazināt aprēķina laiku, strādājot ar lieliem datiem. Optimizēta modeļu ģenerēšana nodrošina pilsētas mēroga modelēšanu, padarot visas darbības ar lieliem datiem ļoti gludu saderīgā GIS.

Iegūtos datus var izmantot GIS, objektu, tilpumu mērīšanā un realitātes vizualizācijā.
Modeļa aplūkošana (mērogošana, rotācija, pārvietošana, mērīšana), situācijas un tehniskā stāvokļa apsekošana,  izmaiņu konstatēšana, kultūrvēsturisko objektu dokumentēšana,  norakumu un uzbērumu apjomu noteikšana, lēmumu pieņemšana, rīcības plānošana avārijas situācijās u.c.

Agisoft Photoscan versijas:

  • Agisoft MetaShape Standard Edition: Teksturētu 3D modeļu izveide.
  • Agisoft MetaShape Professional Edition: GIS Ortofoto kartes, 3D punktu mākoņu izveide.
  • Pieejamie licences veidi: Autonomā, Izglītības licence.

Lai uzzinātu cenas uz AgiSoft PhotoScan Pro un informāciju par apmācībām, lūdzu, zvaniet 23 665 027 vai rakstiet uz e-pastu: viktors@geonovus.lv

Produktu grupas
Produktu tagi

PASŪTĪT / UZDOT JAUTĀJUMU