DJI MATRICE 200

  • DJI Matrice RTK 200
  • Gimbals

Matrice 200 Series - pirmo gaisa platforma uzņēmumiem, šis produkts sniegs labumu  zņēmumiem un iestūrēs dronu lietošanu katrā virzienā, kas saistīts ar ekonomiju. M200 saliekamais korpus ir viegli pārvietojams un transformējams, komplektā ar speciālidizainētu ceļošanas koferi, ar kuru var pārvietot visas nepieciešamās detaļas, lai paveiktu katru iecerēto misiju. Ar korpusanoturību IP43 pret sliktiem laikapstākļiem, šī platforma ir kā radīta operācijām laukā. Duālā akumulatoru sistēma, ar opcijuizmantot TB50 vai TB55 akumulatorus, spēj sasniegt maximālo lidojuma laiku līdz 38 minūtēm (TB55, bez kravas). Dronsir savienojams ar četrām kamerām, X4S, X5S, XT, Z30 (lai uz M200 uzliktu XT nepieciešams adopteris). M200 drons ir pirmais DJI drons ar DJI AirSense sistēmu, uzlabojot gaisa telpas drošību. DJI AirSense sistēma sevī iekļauj iebūvētu ADS-B uztvērēju, kas nodrošina operatoru ar reālā laika informāciju par gaisā esošiem lidaparātiem, kas aprīkoti ar ADS-B raidītājiem. AirSense sistēma gaisa telpas izmantošanu padara drošāku un efektīvāku, it īpaši vietās, kur iespējams ir arī citi lidaparāti.

Intelligent flight iezīmes. M200 Series droni izmanto datoru redzi priekš intelligent flight režīma, lai efektīvāk iegūtu datus.

Šī opcija ir iespējama vairākiem DJI sensoriem, nodrošinot advancētus attēla iegūšanas veidus, vienlaikus nodrošinot objekta izsekošanu un opciju tajā pat laikā objektu piezūmot:

  • Spotlight - iestatīt kameru uz objektu kamēr ar lidaparātu var brīvi operēt
  • Point of Interest - Rinķot apkārt objektam, nodrošinot precīzu orbītu
  • Tripod - atrast pozīciju un lenķi maršruta izstrādāšanā un drošu navigāciju šaurās vietās
  • ActiveTrack - Sekot personai vai objektam noturot to kadrā

Šīs opcijas pieejamas pateicoties diviem uz priekšu vērstiem sensoriem, ultraskaņas un vizuālajai uz leju vērstajai pozicionēšanas sistēmai un augšējiem infrasarkanajiem sensoriem.

M210 modeļa iezīmes. M210 sevī ietver visas M200 īpašības ar iepēju uzmontēt vairākas kravas (kameras) - ar vienu uz leju vērsto stabilizatoru, duālo uz leju vērsto stabilizatoru vai vienu uz augšu vērsto stabilizatoru sistēmu. Duālā stabilizatora konfigurācija ļauj izmantot vairakas kombinācijas, informāciju kā uzmontēt kameras skatiet tabulā. Labais un kreisais stabilizatora ports ir paredzēts tieši lai no perspektīves viedokļa raudzītos tieši uz drona priekšgalu.

M210 dažādu savienojumu un strāvas portu iespējas, nodrošina trešās puses sensoru un aksesuāru savienojamību. M210 sniedz iespēju papildus sensoru atbalstam nākotnē un papildus kravas var tikt uzmontētas uz lidaparāta augšpuses. Katrs M210 modelis tiek pārdots komplektā ar CrystalSky monitoru, lai palielinātu operāciju kvalitāti. M210 RTK ir pieejams ar iebūvētu D-RTK moduli, lai navigācijas precizitāte būtu līdz centimetram.

M200 piedāvā divu akumulatoru izvēles opcijas - standarta 4280 mAh (TB50) versiju un jaudīgāko 7660 mAh (TB55) versiju, palielinot maxīmālo lidošanas laiku līdz pat 38min.

M200 series ir dizainēts profesionāļiem, lai izmantojot dronus daudz precīzāk, efektīvāk un drošāk iegūtu aero datus. Piemēri, kādas programmas nozares ietvertas:

  1. Bīstamas infrastruktūras pārbaudei - darbs ar elektrolīnijām, telekomunikāciju torņiem un tiltiem, apdraud inspektoru dzīvības. M200 uzlabo darba drošību, jo šos darbus, var veikt attālināti. Elektrības tīkli var tikt vizualizēti ar nepārspējamu detalizāciju un vertikālās infrastruktūras var tikt pārbaudītas no visiem lenķiem ar stabilu un pret sliktiem laikapstākļiem noturīgu M200 platformu.
  2. Spēka staciju pārbaude - Lai nodrošinātu augstu sabiedrības drošības standartu, tehniskās apkopes plānošana var būt dārga. M200 var identificēt kļūdas ēkās, ceļos un tiltos līdz pat milimetra precizitātei, nodrošinot daudz efektīvāku darba gaitu.
  3. Būvlaukumu kartēšana - mērniecība un kartēšana bieži vien jāveic neatkarīgi no laikapstākļiem un citiem ārējiem faktoriem. M200 ir uzticama platforma, kas speciāli dizainēta, lai tiktu galā arī skarbos apstākļos. M200, būvdarbu vadītājam, sniedz iespēju daudz efektīvāk redzēt un parādīt darba gaitu un tā progresu, sniedzot iespēju efektīvāk pārvaldīt iesaistītos resursus.
  4. Publiskā drošība - kad laiks ir svarīgs, bet laikapstākļi ir slikti, pirmais pieprasījums ir pēc daudzpusīgas un uzticamas platformas. Iespēja pārvietot vizuālos un/ vai termālos sensorus, sniedz iespēju noteikt potenciāli bīstamās situācijas, tādas kā ugunsgrēki, cilvēku meklēšana vai dabas katastrofas. Nelaimes gadījumu izmeklētāji ar M200 var apkopot datus un veikt gudrākus lēmumus pasargājot dzīvības un īpašumus kā arī palielinot drošības aspektu glābējiem.

 

Lai uzzinātu cenas uz Matrice 200 un informāciju par apmācībām, lūdzu, zvaniet 23 665 027 vai rakstiet uz e-pastu: viktors@geonovus.lv

Produktu grupas

PASŪTĪT / UZDOT JAUTĀJUMU