DELAIR UX11

Delair UX11

Fotogrammetriskais profesionālais kartēšanas drona risinājums, kas spēj nodrošināt borta datu apstrādi, izmantojot bezvadu un mobilo sakaru savienojumu, lai nodrošinātu rezultātu jebkurā vietā. UX11 ir ideāls risinājums ļoti precīzai un drošai kartēšanai vairākās nozarēs, piemēram, ērniecības, būvniecības, naftas un gāzes, komunālo pakalpojumu, kalnrūpniecības, lauksaimniecības un transporta jomā. Lidojuma sagatavošanas funkcijas un izpilde, kā arī intuitīva instrumenta sapratne datu analīzei un atskaišu sagatavei, ļauj saņemt nepieciešamos datus ar augstu kvalitāti visīsākā laikā. Lidojumi līdz 1 stundai, kas aptver vairāk nekā 2 kilometrus, ievērojami samazina kopējās īpašumtiesību izmaksas, alīdzinājumā ar citām mērīšanas un kartēšanas, un psekošanas iespējām, kas ir pieejami tirgū.

Precīza "putnu tipa" pacelšanās un nolaišanās (BTOL) - liela leņķa (30 grādus) pacelšanās un izkraušana, kas paredzēti izmantošanai slēgtajās zonās, zemas ātruma nosēšanās, izmantojot attāluma mērīšanas tehnoloģiju.

Delair Flight Deck - viegli lietojama AndroidTM misiju plānošana un lietojumprogrammas uzraudzība - pirmslidojuma kontrolsaraksts, lidojumu aizlieguma zonas, mūsdienīgs lietotāja interfeis, datu pārraide lidojuma laikā.

Produktu grupas

PASŪTĪT / UZDOT JAUTĀJUMU