drones

DJI phantom 4 PRO

DJI PHANTOM 4 PRO

1450 EUR

5-virzienu sensori.
Lidojuma autonomija ir palielināta ar sensoriem, kas ir izvietoti arī ierīces aizmugurē, kā arī ar papildus infrasarkanie sensori ierīces sānos. Šis izkārtojums izveido kopā 5-virzienu sensorus, kas atpazīst objektus un izvairās no tiem četros virzienos, kas aizsargā jūsu Phantom 4 Pro no objektiem un ļauj filmētājam ar drošību uzņemt sarežģītas bildes. 

DJI Matrice 300 RTK

DJI Matrice 300 RTK

Maksimālais lidojuma laiks: 55 minūtes;

Iespēja uzstādīt līdz 3 iekārtām ( kameras, sensori, papildus apgaismojums )

Maksimālā lietderīgā slodze: 2,7 kg;

Maksimālais svars: 9 kg;

OcuSync Enterprise Maksimālais video pārraides attālums: 8 km (CE);

Izturība pret laikapstākļiem: IP45;

Produktu tagi
MAVIC 2 ENTERPRISE

DJI MAVIC 2 ENTERPRISE

Bezpilota tehnoloģijas rūpnieciskām vajadzībām

Mavic 2 Enterprise ir viens no spēcīgākajiem bezpilota lidojošiem aparātiem industriālo dronu līnijā no DJI. Tas spēj risināt gandrīz visus uzdevumus un apmierināt visu uzņēmumu ekspluatācijas vajadzības, kuras aktīvi integrē bezpilota tehnoloģijas savos ražošanas procesos. Jaunais drons atšķiras ar paaugstinātu uzticamību, drošību, uzlabotu programmatūru.

PHANTOM 4 RTK

DJI PHANTOM 4 RTK

Tiešsaistes kamera ir pilnībā pārveidota, lai izmantotu 1-inch 20MP CMOS sensoru. Speciāli izveidota lēca no astoņiem elementiem, kas sadalītas septiņās grupās. Bilde vairs nebūs izplūdusi pat pie ātras kustības vai kustīgiem objektiem. Vēl jaudīgāka video procesēšana, kas atbalsta H.264 4K Video uz 60 kadriem sekundē, vai H.265 4K video uz 30 kadriem sekundē abus uzņemot ar 100Mbps bitrate. Advancēti sensori un procesori ļauj jums uzņemt katru mazāko attēla detaļu un attēla datus.

Produktu tagi
DJI MATRICE 600

DJI MATRICE 600

Svars ar bateriju un propelleriem (g)10000

Izmērs pa diagonāli ar propelleriem (mm)1133

Maksimālais pacelšanās ātrums (m/s)5

Maksimālais nosēšanās ātrums (m/s)3

Maksimālais lidojuma augstums (m virs jūras līmeņa)2500

Darbošanās temperatūra (°C)-10° - 40° C

Navigācijas sistēmas atbalstsGPS/GLONASS

Darbošanās frekvence5.725 - 5.825 GHz, 2.400 to 2.483 GHz

Maksimālā distance (m)5000

Video izejas portsSDI
HDMI
USB

BaterijaTB47S

Delair UX11

DELAIR UX11

Precīza "putnu tipa" pacelšanās un nolaišanās (BTOL) - liela leņķa (30 grādus) pacelšanās un izkraušana, kas paredzēti izmantošanai slēgtajās zonās, zemas ātruma nosēšanās, izmantojot attāluma mērīšanas tehnoloģiju.

Delair Flight Deck - viegli lietojama AndroidTM misiju plānošana un lietojumprogrammas uzraudzība - pirmslidojuma kontrolsaraksts, lidojumu aizlieguma zonas, mūsdienīgs lietotāja interfeis, datu pārraide lidojuma laikā.

DJI Matrice RTK 200

DJI MATRICE 200

Intelligent flight iezīmes. M200 Series droni izmanto datoru redzi priekš intelligent flight režīma, lai efektīvāk iegūtu datus.

Šī opcija ir iespējama vairākiem DJI sensoriem, nodrošinot advancētus attēla iegūšanas veidus, vienlaikus nodrošinot objekta izsekošanu un opciju tajā pat laikā objektu piezūmot: