Phoenix LiDAR Systems

  • Phoenix LiDAR Systems
  • Phoenix LiDAR Systems
  • Phoenix LiDAR Systems

Ražotājs Phoenix LiDAR Systems specializējas kompaktu, elastīgu un pilnībā automatizētu kartēšanas ierīču ražošanā. Uzņēmuma katalogā ir risinājumi jebkuram uzdevumam - sākot ar fotografēšanu no droniem līdz kartēšanai no gaisa. Papildus skenēšanas sistēmām tiek ražoti arī lidmašīnu tipa UAV. Ar Phoenix LiDAR Systems produktiem var iepazīties šeit - www.phoenixlidar.com.

Sistēmas elastība modernizācijas laikā, datu monitorings reāllaikā, augsta blīvuma punktu mākoņa iegūšana ar ģeogrāfisko savienojumu, daudzpusība, pateicoties spējai pievienot skenēšanas sistēmas UAV, automašīnām, laivām - tās ir dažas no Phoenix LiDAR aprīkojuma priekšrocībām.

Ražotāja skenēšanas sistēmu īpašībās ietilpst:

Elastība. Mobīlai skenēšanas sistēmai nav nepieciešams iegādāties īpašas ierīces, adapterus un citu papildu aprīkojumu - to var uzstādīt dronos, automašīnu un jūras transporta līdzekļos un pat mugursomā.
Datu iegūšana reāllaikā. Pateicoties unikālajai programmatūrai un inovatīvajām tehnoloģijām, jūs varat saņemt reāllaika skenēšanas datus, izmantojot Wi-Fi vai 4G. Skenēšanas ātrums ar vienu lāzeru ir aptuveni 300 tūkstoši punktu / sekundē.
Autonomija. Iespēja saņemt un saglabāt datus no skenēšanas sistēmas jebkuriem uzdevumiem, ieskaitot klientu apkalpošanu. Rentabilitāte. Papildus nedārgām skenēšanas sistēmām, punktu mākoņa iegūšanai, ražotājs piedāvā arī pieejamu, cenas ziņā, programmatūru.

LIDAR

Galvenie Phoenix LiDAR produkti
Ražotājs ražo vairākas kompakto skenēšanas sistēmu sērijas - RANGER, Alfa, MiniRANGER, Scout, kas sver no 3,5 līdz 1,6 kg.

Programmatūrā ietilpst:

Lidojuma plānotājs Flight Planner. Lidojuma optimizācija, datu kvalitātes novērtēšana, plāna ielādēšana tieši UAV.
LiDAR Mill Kompleksā programmatūra datu iegūšanai, to analīzei, pārveidošanai un citām funkcijām.
Pēcapstrādes rīki. Pēcapstrādes procesa automatizācija.

Produktu grupas
Produktu tagi

PASŪTĪT / UZDOT JAUTĀJUMU