orthophoto

Ortofotogrāfijas ražošana

tiek sagatavota informācija

DJI phantom 4 PRO

DJI PHANTOM 4 PRO

1450 EUR

5-virzienu sensori.
Lidojuma autonomija ir palielināta ar sensoriem, kas ir izvietoti arī ierīces aizmugurē, kā arī ar papildus infrasarkanie sensori ierīces sānos. Šis izkārtojums izveido kopā 5-virzienu sensorus, kas atpazīst objektus un izvairās no tiem četros virzienos, kas aizsargā jūsu Phantom 4 Pro no objektiem un ļauj filmētājam ar drošību uzņemt sarežģītas bildes. 

PHANTOM 4 RTK

DJI PHANTOM 4 RTK

Tiešsaistes kamera ir pilnībā pārveidota, lai izmantotu 1-inch 20MP CMOS sensoru. Speciāli izveidota lēca no astoņiem elementiem, kas sadalītas septiņās grupās. Bilde vairs nebūs izplūdusi pat pie ātras kustības vai kustīgiem objektiem. Vēl jaudīgāka video procesēšana, kas atbalsta H.264 4K Video uz 60 kadriem sekundē, vai H.265 4K video uz 30 kadriem sekundē abus uzņemot ar 100Mbps bitrate. Advancēti sensori un procesori ļauj jums uzņemt katru mazāko attēla detaļu un attēla datus.

Produktu tagi
AGISOFT METASHAPE

AGISOFT METASHAPE (PHOTOSCAN)

Foto reālistiski, ļoti detalizēti 3D modeļi, klasificēti blīvi mākoņi, ar precīzu izšķirtspēju DEM, kas ģenerēti ar Agisoft MetaShape , var tikt plaši izmantoti dažādās lietojumprogrammās, sākot no vizuālo efektu industrijas līdz inženierprojektiem.

MetaShape

 

Produktu tagi
Delair UX11

DELAIR UX11

Precīza "putnu tipa" pacelšanās un nolaišanās (BTOL) - liela leņķa (30 grādus) pacelšanās un izkraušana, kas paredzēti izmantošanai slēgtajās zonās, zemas ātruma nosēšanās, izmantojot attāluma mērīšanas tehnoloģiju.

Delair Flight Deck - viegli lietojama AndroidTM misiju plānošana un lietojumprogrammas uzraudzība - pirmslidojuma kontrolsaraksts, lidojumu aizlieguma zonas, mūsdienīgs lietotāja interfeis, datu pārraide lidojuma laikā.