Jaunumi

PPK tagad ir pieejams arī Phantom4RTK

Phntom 4 rtk

Ar prieku paziņojam, ka Cloud PPK tagad ir pieejams lietošanai DJI GS RTK lietotnē. Šī jaunā funkcija ļauj lietotājiem veikt PPK aprēķinus tieši aplikcijas, racionalizējot darbplūsmas un ievērojami samazinot iestatīšanas laiku, neupurējot datu precizitāti. Iegūtos POS datus var viegli importēt DJI Terra vai citā programmaturā tālākai apstrādei, lai panāktu uzlabotu rezultatu precizitāti.
PPK serviss ir pieejams, izmantojot tālvadības pults lietotni DJI GS RTK ar integrētu ekrānu Phantom 4 RTK.

 

Punktu mākoņu datu iegūšana sarežģītos apstakļos

M600

Punktu mākoņu datu iegūšana mežainā vietā var būt sarežģīta. Fotogrammetriskais risinājums (bezpilota ar RGB kameru) šeit arī nepalīdzēs, jo koki no augšas aizsedz trotuāru un nedos kvalitatīvu rezultātu. Protams, mēs vienmēr varam paļauties uz elektronisko tahometru, taču mēs varam izmantot arī,  piemēram, jauno LIDAR tehnoloģiju.
Lāzera stars mērīs punktus uz Zemes virsmas, šķērsojot veģetāciju, kā rezultātā sanāks kartētu vietu trīsdimensiju masīvs. Lidar Phoenix Scout-16 sistēmā

https://www.phoenixlidar.com/scout-16/

Gāzes noplūdes detektors U10 un spilgts prožektors Wingsland Z15 Matrice 200 sērijas droniem

Wingsland Z15

Inovācijas risinājumi gazes industrijā - Gāzes analizators dronam Matrice 200 un sabiedrības drošības jomā - spilgts prožektors dronam Matrice 200. Sīkāka informācija par produktiem:

U10 UAV lāzera gāzes noplūdes detektors

U10 - viegls, augstas jutības gāzes detektors, kura pamatā ir TDLAS (Tunable Diode Laser Absorption Spectroscopy), kas ļauj ātri noteikt gāzes noplūdi no 100 m attāluma vai pie koncentrācijas, kas ir zemāka par 5ppm.m.

Wingsland Z15 Gimbal Spotlight