Jaunumi

InterGeo 2019 Kopā ar GeoNovus

Intergeo baner
Ikviens, kuru interesē jaunās ģeoinformācijas tehnoloģijas, tiek aicināts uz starptautisko specializēto ģeodēzijas un zemes apsaimniekošanas izstādi Intergeo, kas notiks 2019. gadā, 17.-19. septembrī, Štutgartē, Vācijā.

Papildus jaunākajiem risinājumiem un tehnoloģijām, Intergeo 2019 ietvers konferences un forumus, kur varēsiet diskutēt un uzdot interesējošus jautājumus dažādu jomu profesionāļiem.

Mavic 2 Enterprise ar Smart Controller pulti

MAVIC 2 ENTERPRISE
Tas notika  - Mavic 2 Enterprise dronus – ZOOM un DUAL ir iespējams tagad iegādāties arī komplektācijā ar Smart Controller pulti!

Tagad vairs nav nepieciešams darbiniekiem izmantot savas mobilās ierīces darba vajadzībām. Smart Controller pultij ir 1000 nitu spilgts skārienekrāns, kurā ir viss labi saskatāms pat tiešā saulē. Ziemā Smart Controller, salīdzinot ar viedtelefonu un parasto pulti, darbojas pat -20°C salā un Iespēja strādāt ar vienu akumulatora uzlādi līdz 2,5 stundām

DJI Enterprise Shield - Jūsu DJI dronu neierobežota aizsardzība.

DJI Enterprise Shield  logo

Kā oficiālais DJI pārstāvis Latvijā, mēs varam piedāvāt papildus garantijas pagarināšanu jūsu droniem: DJI Enterprise (Matrice sērija, Phantom 4 RTK, Mavic 2 Enterprise) un visām kamerām: DJI (Zenmuse X5S, XT2, Z30 u.c.).
Aizsargājiet savus dronus no negaidītiem kiritieniem,sadursmēm un kritieniem ūdenī. 
Bojāts operatora kļūdas vai radiotraucējumu dēļ - DJI Enterprise Shield aizsargās jūs no neparedzētiem izdevumiem. Pasūtot DJI Enterprise Shield, jūs varēsiet izvēlēties starp bezmaksas dronu un kameru remontu,kā arī par nelielu fiksētu maksu,nomainot dronus un kameras.